Pisanie interesujących, wartościowych i poprawnych tekstów SEO w języku ojczystym nie jest łatwe. A pisanie tekstów pod SEO w języku obcym z uwzględnieniem podanych fraz kluczowych oraz zachowaniu płynności i naturalności tekstu oraz jego poprawności gramatycznej? To dowód na niezwykle wysoki poziom znajomości języka, wykraczający poza umiejętności rodzimego użytkownika języka obcego, czyli tak zwanego „native speakera”. Język niemiecki ze względu na skomplikowaną gramatykę jest pod tym względem prawdziwym wyzwaniem. W przytoczonym tutaj przykładzie zadanie polegało na stworzeniu opisów kategorii z uwzględnieniem specyficznych fraz SEO po niemiecku.

 

Przykład 1

Opis kategorii o długości 2023 znaków ze spacjami na temat schodów drewnianych z zastosowaniem fraz kluczowych wplecionych w naturalnie brzmiący tekst.

Przykład 2

Na zlecenie klienta został sporządzony tekst SEO na landing page firmy zajmującej się sprzedażą schodów. Wymagania klienta obejmowały użycie fraz SEO (Treppen aus Polen, günstige Holztreppen aus Polen, Treppe aus Polen Preise) oraz stworzenia podtytułów i tekstów zachęcających do kupna i podkreślających jakość produktów firmy, jej pasję i zorientowanie na klienta.

 

Są Państwo zainteresowani współpracą?
Proszę o kontakt w sprawie oferty!

Korzystając z formularza zgadzają się Państwo na przechowywanie i przetwarzanie danych przez tę witrynę.