Wiele firm i przedsiębiorstw prowadzi dodatkowo profile na Social Media. W większości przypadków jest to fanpage firmy na facebooku. Dodatkowo wiele firm prowadzi fachowego bloga informującego klientów o nowościach produktowych, rozwoju firmy i nowych usługach.

Projekt 1 Fanpage na Facebooku

Usługa obejmuje:

  • Aktualizacja danych fanpage w porozumieniu z klientem (nazwa, header, opis, zdjęcie główne),
  • Prowadzenie, obsługa i moderacja fanpage’a na Facebooku według zakupionego pakietu (S, M, L),
  • Raportowanie według ustalonych wytycznych.

Projekt dotyczył tworzenia, planowania i publikowania postów na fanpage’u klienta, moderowania fanpage i odpowiadania na komentarze.

 

Koncepcja poszczególnych postów obejmowała napisanie tekstu w języku niemieckim zgodnie z wytycznymi firmy.  Oprócz tego oferta obejmuje wyszukanie i wybór odpowiednich hashtagów (#hashtag) oraz dobór atrakcyjnej grafiki (z zasobów klienta lub ze stocka).

 

Projekt 2 Blog firmowy

Projekt ten obejmował pisanie postów na blog firmowy klienta z użyciem określonych fraz SEO, które odpowiadały koncepcji biznesowej klienta oraz specyfikacji jego produktu. Dodatkowym wyzwaniem było uzględnieni podczas pisania wtyczki Yoast SEO.

Blog firmowy to idealny sposób na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami i przedstawienie produktu w łatwy i informatywny sposób.

Dobranie odpowiednich grafik i umieszczenie atrybutów w ich opisach to dodatkowy atut i korzyść dla SEO i pozycjonowania firmy w internecie

 

Są Państwo zainteresowani współpracą? Proszę o kontakt w sprawie oferty!

Korzystając z formularza zgadzają się Państwo na przechowywanie i przetwarzanie danych przez tę witrynę.